logo
Login
Help
Comes later
Fi | De | Sv | Se
Calendars | Create account | Vacant times
Kaukalo
Ilmoita Erityistoiveet -kohdassa, mikäli tarvitset jotain erikseen sovittavaa palvelua. Hinta näkyy hyväksytyssä varauksessa. Liikuntatapahtumien hinnasto 1.8.2022 alkaen: 40,00 €/h alle 18-v. oulaistelaiset juniorit, 60,00 €/h oulaistelaiset, yli 18 vuotiaat, 50,00 €/h turnaus, pelitälli tai yli 3 tunnin varaus, 80,00 € peli 3 x 20 min. (1,5 h) ja 150,00 € peli 2 x 25 min. (2 h, oulaistelaiset), 170,00 € peli 2 x 25 min. (2 h, ulkopaikkakuntalaiset), yleisöluistelu/lämärit (lapset) 2,00 €/krt, yleisöluistelu (aikuinen) 3,00 €/krt ja yleisöluistelu (perhe) 6,00 €/krt., rullakiekko 17,00 €/h
wk48
Mon 28.11.
14:20-15:20
Yleisöluist elu
15:20-16:20
Nappulalämä ri
16:20-17:20
Lämäri
17:40-18:10
Cobrat U8
18:10-18:40
Cobrat U9&U10
18:50-19:50
Cobrat U13
20:00-21:00
Naisten höntsälätkä /Liikuntapa lvelut
Tue 29.11.
8:15-9:15
Harrasteaka temia
14:20-15:20
Yleisöluist elu
15:20-16:20
Nappulalämä ri
16:20-17:20
Lämäri
17:40-18:10
Cobrat U9&U10
18:10-18:40
Cobrat U9&U10/MV
18:50-19:50
Cobrat U11
20:00-21:00
Edustusjouk kue
Wed 30.11.
11:15-12:45
Yläkoulu
14:20-15:20
Yleisöluist elu
15:20-16:20
Nappulalämä ri
16:20-17:20
Lämäri
17:40-18:40
Kiekkokoulu
18:50-19:50
Cobrat U11
20:00-21:00
HC Old Rookies ry
8:15-9:15
Juho Oksa
14:20-15:20
Yleisöluist elu
15:20-16:20
Nappulalämä ri
16:20-17:20
Lämäri
17:40-18:10
Cobrat U8
18:10-18:40
Cobrat U9&U10
18:50-19:50
Cobrat
20:00-21:00
Edustusjouk kue
21:10-22:40
Harraste
12:30-13:30
Juho Oksa
16:30-17:30
Cobrat U11
17:40-18:40
Cobrat U13
18:50-19:50
YJK U16
20:00-21:00
Vauhtihirmu t
10:00-11:00
varattu kiekko 3 - 9
11:30-13:00
Cobrat - YJK U8
13:30-14:30
yleisöluist elu
14:30-16:00
nappulalämä ri
16:00-17:30
Lämäri
11:30-12:30
United Northern Skaters ry
13:00-14:30
Cobrat U11 vs Laser
15:00-16:00
yleisöluist elu
16:00-17:00
nappulalämä ri
17:50-18:50
Tuskanparah dus
19:00-20:15
Pelikaanit
wk48
wk49
10:15-13:30
Liikuntapal velut
14:20-15:20
Yleisöluist elu
15:20-16:20
Nappulalämä ri
16:20-17:20
Lämäri
17:40-18:10
Cobrat U8
18:10-18:40
Cobrat U9&U10
18:50-19:50
Cobrat U13
20:00-21:00
Naisten höntsälätkä /Liikuntapa lvelut
7:00-23:59
Hyvää itsenäisyys päivää
15:20-16:20
Nappulalämä ri
16:20-17:20
Lämäri
17:40-18:40
Kiekkokoulu
18:50-19:50
Cobrat U11
20:00-21:00
HC Old Rookies ry
14:20-15:20
Yleisöluist elu
15:20-16:20
Nappulalämä ri
16:20-17:20
Lämäri
17:40-18:10
Cobrat U8
18:10-18:40
Cobrat U9&U10
18:50-19:50
Cobrat
20:00-21:00
Edustusjouk kue
21:10-22:40
Harraste
12:30-13:30
Juho Oksa
16:30-17:30
Cobrat U11
17:40-18:40
Cobrat U13
18:50-19:50
Edustusjouk kue
20:00-21:00
Vauhtihirmu t
10:00-11:00
varattu kiekko 3 - 9
12:30-14:30
Cobrat U9&U10, Leijonaliig a-turnaus Huskit, Kiilat
15:00-18:00
Cobrat vs. SuPS
11:30-12:30
United Northern Skaters ry
13:00-14:30
Cobrat U13 vs. Kärpät musta
17:50-18:50
Tuskanparah dus
19:00-20:15
Pelikaanit
wk49
wk50
14:20-15:20
Yleisöluist elu
15:20-16:20
Nappulalämä ri
16:20-17:20
Lämäri
17:40-18:10
Cobrat U8
18:10-18:40
Cobrat U9&U10
18:50-19:50
Cobrat U13
20:00-21:00
Naisten höntsälätkä /Liikuntapa lvelut
8:15-9:15
Harrasteaka temia
14:20-15:20
Yleisöluist elu
15:20-16:20
Nappulalämä ri
16:20-17:20
Lämäri
17:40-18:10
Cobrat U9&U10
18:10-18:40
Cobrat U9&U10/MV
18:50-19:50
Cobrat U11
20:00-21:00
Edustusjouk kue
14:20-15:20
Yleisöluist elu
15:20-16:20
Nappulalämä ri
16:20-17:20
Lämäri
17:40-18:40
Kiekkokoulu
18:50-19:50
Cobrat U11
20:00-21:00
HC Old Rookies ry
14:20-15:20
Yleisöluist elu
15:20-16:20
Nappulalämä ri
16:20-17:20
Lämäri
17:40-18:10
Cobrat U8
18:10-18:40
Cobrat U9&U10
18:50-19:50
Cobrat
20:00-21:00
Edustusjouk kue
21:10-22:40
Harraste
16:30-17:30
Cobrat U11
17:40-18:40
Cobrat U13
18:50-19:50
Edustusjouk kue
20:00-21:00
Vauhtihirmu t
10:00-11:00
varattu kiekko 3 - 9
12:00-17:00
Jokilaakson U13 pelitällit
11:30-12:30
United Northern Skaters ry
17:50-18:50
Tuskanparah dus
19:00-20:15
Pelikaanit
wk50
wk51
14:20-15:20
Yleisöluist elu
15:20-16:20
Nappulalämä ri
16:20-17:20
Lämäri
17:40-18:10
Cobrat U8
18:10-18:40
Cobrat U9&U10
18:50-19:50
Cobrat U13
20:00-21:00
Naisten höntsälätkä /Liikuntapa lvelut
11:30-14:00
Yläkoulu
14:20-15:20
Yleisöluist elu
15:20-16:20
Nappulalämä ri
16:20-17:20
Lämäri
17:40-18:10
Cobrat U9&U10
18:10-18:40
Cobrat U9&U10/MV
18:50-19:50
Cobrat U11
20:00-21:00
Edustusjouk kue
14:20-15:20
Yleisöluist elu
15:20-16:20
Nappulalämä ri
16:20-17:20
Lämäri
17:40-18:40
Kiekkokoulu
18:50-19:50
Cobrat U11
20:00-21:00
HC Old Rookies ry
14:20-15:20
Yleisöluist elu
15:20-16:20
Nappulalämä ri
16:20-17:20
Lämäri
17:40-18:10
Cobrat U8
18:10-18:40
Cobrat U9&U10
18:50-19:50
Cobrat
20:00-21:00
Edustusjouk kue
21:10-22:40
Harraste
16:30-17:30
Cobrat U11
17:40-18:40
Cobrat U13
18:50-19:50
Edustusjouk kue
7:00-23:59
Hyvää joulua
7:00-23:59
Hyvää Joulua
wk51
wk52
7:00-23:59
Hyvää Joulua
14:20-15:20
Yleisöluist elu
15:20-16:20
Nappulalämä ri
16:20-17:20
Lämäri
17:40-18:10
Cobrat U9&U10
18:10-18:40
Cobrat U9&U10/MV
18:50-19:50
Cobrat U11
20:00-21:00
Edustusjouk kue
14:20-15:20
Yleisöluist elu
15:20-16:20
Nappulalämä ri
16:20-17:20
Lämäri
17:40-18:40
Kiekkokoulu
18:50-19:50
Cobrat U11
20:00-21:00
HC Old Rookies ry
14:20-15:20
Yleisöluist elu
15:20-16:20
Nappulalämä ri
16:20-17:20
Lämäri
17:40-18:10
Cobrat U8
18:10-18:40
Cobrat U9&U10
18:50-19:50
Cobrat
20:00-21:00
Edustusjouk kue
21:10-22:40
Harraste
16:30-17:30
Cobrat U11
17:40-18:40
Cobrat U13
18:50-19:50
Edustusjouk kue
Bookable
11:30-12:30
United Northern Skaters ry
19:00-20:15
Pelikaanit
wk52
Booked
Regular booking
Application / Unconfirmed
Overlapping
Free
Free
Closed