logo
Oulainen
Calendar
Kaukalo
Login
Help
Comes later
Fi | De | Sv | Se
Calendars | Create account | Vacant times
wk40
Tue 1.10.
14:00-15:00
NAPPULALÄMÄ RI PK1
15:00-16:00
Lämäri PK 1
16:00-17:00
Lämäri PK 1
17:30-18:30
Cobrat G/LKK PK 5/2
18:40-19:40
Cobrat F1 PK 1
19:50-20:50
Cobrat C1 PK 2
21:00-22:30
Rantala PK 1/5
Wed 2.10.
15:00-16:00
Lämäri PK 2
16:20-17:20
Alakoulu Höntsä PK 1
17:30-18:30
Cobrat E1 PK 2
18:40-19:40
Cobrat D1 PK 5
19:50-20:50
Edustus PK 3
21:00-22:00
Harraste
Thu 3.10.
15:00-16:15
Lämäri PK 1
16:30-17:30
Cobrat C1 PK 2
17:40-18:40
Cobrat F1 PK 1
18:50-19:20
Cobrat G/MV PK 2
19:20-19:50
Cobrat G/MV PK 2
20:00-21:00
Cobrat D1 PK 5
Fri 4.10.
15:00-16:15
Yleisö/Napp ula Lämäri PK 2
16:30-17:30
Cobrat F1 PK 1
17:40-18:40
Cobrat C1 PK 2
18:50-19:50
Cobrat/YJK 09 PK 5
20:00-21:00
Edustus PK 3
21:10-22:10
Vauhtihirmu t PK 2
Sat 5.10.
13:00-14:30
Peli E1 Cobrat - Pypo Musta
14:30-17:15
Peli B-jun Suomi-sarja Cowboys-Kuk i HT
17:20-18:50
Sampsa PK 2
Sun 6.10.
12:00-13:30
Peli D1 AA Cobrat Valk - RJK/PJK ph 5/1
13:45-14:45
Nappula Lämäri
14:45-15:45
Lämäri
16:00-17:30
Peli Cobrat G
17:50-18:50
Teemun R&K PK 1
19:00-20:15
Terä/Pelika ani PK 2
wk40
wk41
Mon 7.10.
15:00-16:00
Lämäri PK 1
16:30-17:30
Taitojää
17:40-18:40
Cobrat E1 PK 2
18:50-19:50
Cobrat D1 PK 5
20:00-21:00
Edustus PK 3
Tue 8.10.
13:30-14:30
Juho Oksa
15:00-16:00
Lämäri PK 1
16:20-17:20
Eka Vaihto PK 1
17:30-18:00
Cobrat G/LKK PK 5/2
18:00-18:30
Cobrat G/LKK
18:40-19:40
Cobrat F1 PK 1
19:50-20:50
Cobrat C1 PK 2
21:00-22:30
Rantala PK 1/5
Wed 9.10.
15:00-16:00
Lämäri PK 2
16:00-17:15
Yleisö/Napp ula Lämäri PK 1
17:30-18:30
Cobrat E1 PK 2
18:40-19:40
Cobrat D1 PK 5
19:50-20:50
Edustus PK 3
21:00-22:00
Heittopussi PH 1
Thu 10.10.
15:00-16:15
Lämäri PK 1
16:30-17:30
Cobrat C1 PK 2
17:40-18:40
Cobrat F1 PK 1
18:50-19:20
Cobrat G/MV PK 2
19:20-19:50
Cobrat G/MV PK 2
20:00-21:00
Cobrat D1 PK 5
Fri 11.10.
15:00-16:15
Yleisö/Napp ula Lämäri PK 2
16:30-17:30
Cobrat F1 PK 1
17:40-18:40
Cobrat C1 PK 2
18:50-19:50
Cobrat/YJK 09 PK 5
20:00-21:00
LKK Koulutus Pk 6
21:10-22:10
Vauhtihirmu t PK 2
Sat 12.10.
10:30-12:00
LKK Koulutus Pk 6
12:15-13:45
Peli Cobrat D1 AAA Cobrat Musta-Ahmat Oranssi ph 5/1
14:15-15:15
LKK Koulutus Pk 6
15:30-17:00
Peli Cobrat D1 AA Cobrat Valkoinen - JHT V puk 5 / 2
17:20-18:50
Sampsa PK 2
Sun 13.10.
13:00-14:30
YLEISÖLUIST ELU PK 2
14:45-15:45
Edustus ph3
16:00-17:30
Lämäri PK 2
17:50-18:50
Teemun R&K PK 1
19:00-20:15
Terä/Pelika ani PK 2
wk41
wk42
Mon 14.10.
10:00-11:30
Yläkoulu tytöt
12:10-13:40
Yläkoulu tytöt
15:00-16:00
Lämäri PK 1
16:30-17:30
Taitojää
17:40-18:40
Cobrat E1 PK 2
18:50-19:50
Cobrat D1 PK 5
20:00-21:00
Edustus PK 3
Tue 15.10.
8:00-9:30
Yläkoulu tytöt
10:00-11:30
Yläkoulu tytöt
13:30-14:30
Juho Oksa
15:00-16:00
Lämäri PK 1
16:20-17:20
Eka Vaihto PK 1
17:30-18:00
Cobrat G/LKK PK 5/2
18:00-18:30
Cobrat G/LKK
18:40-19:40
Cobrat F1 PK 1
19:50-20:50
Cobrat C1 PK 2
21:00-22:30
Rantala PK 1/5
Wed 16.10.
10:00-11:30
Yläkoulu tytöt
12:15-13:45
Yläkoulu tytöt
15:00-16:00
Lämäri PK 2
16:00-17:15
Yleisö/Napp ula Lämäri PK 1
17:30-18:30
Cobrat E1 PK 2
18:40-19:40
Cobrat D1 PK 5
19:50-20:50
Edustus PK 3
21:00-22:00
Heittopussi
Thu 17.10.
9:00-10:30
Yläkoulu tytöt
15:00-16:15
Lämäri PK 1
16:30-17:30
Cobrat C1 PK 2
17:40-18:40
Cobrat F1 PK 1
18:50-19:20
Cobrat G/MV PK 2
19:20-19:50
Cobrat G/MV PK 2
20:00-21:00
Cobrat D1 PK 5
Fri 18.10.
9:00-10:30
Yläkoulu tytöt
15:00-16:15
Yleisö/Napp ula Lämäri PK 2
16:30-17:30
Cobrat F1 PK 1
17:40-18:40
Cobrat C1 PK 2
18:50-19:50
Cobrat/YJK 09 PK 5
21:10-22:10
Vauhtihirmu t PK 2
9:30-11:30
Harj. peli D1 Cobrat-Kärp ät
11:50-14:15
Peli Cobrat C-04 Cobrat/husk it - Kuki HT
14:30-15:45
Yleisö/Napp ula Lämäri PK 1
15:45-17:00
Lämäri PK 1
17:20-18:50
Sampsa PK 2
15:30-16:30
Yleisö/Napp ula Lämäri PK 2
16:30-17:30
Lämäri PK 2
17:50-18:50
Teemun R&K PK 1
19:00-20:15
Terä/Pelika ani PK 2
wk42
wk43
13:00-14:00
YLEISÖLUIST ELU PK 1
14:00-15:00
NAPPULALÄMÄ RI PK 1
15:00-16:00
Lämäri PK 1
16:30-17:30
Taitojää
17:40-18:40
Cobrat E1 PK 2
18:50-19:50
Cobrat D1 PK 5
20:00-21:00
Edustus PK 3
13:00-14:00
YLEISÖLUIST ELU PK 2
14:00-15:00
Nappula Lämäri PK 2
15:00-16:00
Lämäri PK 2
16:20-17:20
Eka Vaihto PK 1
17:30-18:00
Cobrat G/LKK PK 5/2
18:00-18:30
Cobrat G/LKK
19:50-20:50
Cobrat C1 PK 2
21:00-22:30
Rantala PK 1/5
13:00-15:00
YLEISÖLUIST ELU PK 1
15:00-16:00
Lämäri PK 1
16:00-17:15
Yleisö/Napp ula Lämäri PK 1
17:30-18:30
Cobrat E1 PK 2
18:40-19:40
Cobrat D1/Demojää
19:50-20:50
Edustus PK 3
13:00-14:00
YLEISÖLUIST ELU PK 1
14:00-15:00
NAPPULALÄMÄ RI PK 1
15:00-16:15
Lämäri PK 1
16:30-17:30
Cobrat C1 PK 2
17:40-18:40
Cobrat F1 PK 1
18:50-19:20
Cobrat G/MV PK 2
19:20-19:50
Cobrat G/MV PK 2
20:00-21:00
Cobrat D1 PK 5
13:00-14:00
YLEISÖLUIST ELU PK 1
14:00-15:00
Lämäri PK 1
15:00-16:15
Yleisö/Napp ula Lämäri PK 2
16:30-17:30
Cobrat F1 PK 1
17:40-18:40
Cobrat C1 PK 2
18:50-19:50
Cobrat/YJK 09 PK 5
20:00-21:00
Edustus PK 3
21:10-22:10
Vauhtihirmu t PK 2
11:50-14:15
Peli Cobrat C-04 Cobrat/Husk it - OS Salamat ak ph 2/5
15:00-16:30
Peli E1 Cobrat - KKP V ph 1/3
17:20-18:50
Sampsa PK 2
12:00-13:00
Yleisö PK 1
13:30-15:50
Peli Cobrat C-04 Cobrat/husk it - Lämäri/Etpo ph2/5
16:00-17:30
Lämäri PK 1
17:50-18:50
Teemun R&K PK 2
19:00-20:15
Terä/Pelika anit PK 1
wk43
wk44
10:00-11:30
Yläkoulu tytöt
12:10-13:40
Yläkoulu tytöt
15:00-16:00
Lämäri PK 1
16:30-17:30
Taitojää
17:40-18:40
Cobrat E1 PK 2
18:50-19:50
Cobrat D1 PK 5
20:00-21:00
Edustus PK 3
10:00-11:30
Yläkoulu tytöt
13:30-14:30
Juho Oksa
15:00-16:00
Lämäri PK 1
16:20-17:20
Eka Vaihto PK 1
17:30-18:00
Cobrat G/LKK PK 5/2
18:00-18:30
Cobrat G/LKK
18:40-19:40
Cobrat F1 PK 1
19:50-20:50
Cobrat C1 PK 2
21:00-22:30
Rantala PK 1/5
10:00-11:30
Yläkoulu tytöt
12:15-13:45
Yläkoulu tytöt
15:00-16:00
Lämäri PK 2
16:00-17:15
Yleisö/Napp ula Lämäri PK 1
17:30-18:30
Cobrat E1 PK 2
18:40-19:40
Cobrat D1/Demojää
19:50-20:50
Edustus PK 3
11:15-12:45
Yläkoulu tytöt
15:00-16:15
Lämäri PK 1
16:30-17:30
Cobrat C1 PK 2
17:40-18:40
Cobrat F1 PK 1
18:50-19:20
Cobrat G/MV PK 2
19:20-19:50
Cobrat G/MV PK 2
20:00-21:00
Cobrat D1 PK 5
wk44
Booked
Regular booking
Application / Unconfirmed
Overlapping
Free
Free
Closed