logo
Oulainen
Calendar
Kaukalo
Login
Help
Comes later
Fi | De | Sv | Se
Calendars | Create account | Vacant times
wk1
Wed 1.1.
15:00-16:00
Lämäri PK 2
16:00-17:00
Nappula Lämäri PK1
17:30-18:30
Cobrat E1
18:40-19:40
Cobrat D1
Thu 2.1.
13:30-15:00
Nappula Lämäri
15:00-16:15
Lämäri PK 1
16:30-17:30
Cobrat C1 PK 2
17:40-18:40
Cobrat F1 PK 1
18:50-19:20
Cobrat G/MV PK 2
19:20-19:50
Cobrat G/MV PK 2
20:00-21:00
Cobrat D1
21:10-22:10
Edustus
Fri 3.1.
13:30-15:00
Nappula Lämäri
15:00-16:15
Lämäri
16:30-17:30
Cobrat C-04
18:20-21:00
3. div. Cobrat vs Huskit. Lämm. 18.20- 18.40
21:10-22:10
Vauhtihirmu t PK 2
Sat 4.1.
10:00-17:45
Harrastekie kko turnaus
18:00-19:30
Sampsa PK 2
Sun 5.1.
10:00-17:45
Harrastekie kko turnaus
17:50-18:50
Teemun R&K PK 1
19:00-20:15
Terä/Pelika ani PK 2
wk1
wk2
Mon 6.1.
13:30-15:00
Nappula Lämäri
15:00-16:15
Lämäri
16:30-17:30
Taitojää
17:40-18:40
Cobrat E1
18:50-19:50
Cobrat D1
20:00-21:00
Edustus PK 3
Tue 7.1.
15:00-16:00
Lämäri PK 1
16:20-17:20
Eka Vaihto PK 1
17:30-18:00
Cobrat G/LKK PK 5/2
18:00-18:30
Cobrat LKK
18:40-19:40
Cobrat F1 PK 1
19:50-20:50
Cobrat C1 PK 2
21:00-22:30
Rantala PK 1/5
Wed 8.1.
10:15-11:30
Yläkoulu
12:15-13:30
Yläkoulu
15:00-16:00
Nappula Lämäri
16:00-17:15
Lämäri
17:30-18:30
Cobrat E1
18:40-19:40
Cobrat D1
19:50-20:50
Edustus PK 3
21:00-22:00
Oulainen Allstars
Thu 9.1.
11:15-12:30
Yläkoulu
15:00-16:15
Lämäri PK 1
16:30-17:30
Cobrat C1 PK 2
17:40-18:40
Cobrat F1 PK 1
18:50-19:20
Cobrat G/MV PK 2
19:20-19:50
Cobrat G/MV PK 2
20:00-21:00
Cobrat D1
Fri 10.1.
8:00-9:15
Yläkoulu
10:15-11:30
Yläkoulu
16:30-17:30
Cobrat F1 PK 1
17:40-18:40
Cobrat C1 PK 2
18:50-19:50
Cobrat/YJK 09 PK 5
20:00-21:00
Edustus PK 3
21:10-22:10
Vauhtihirmu t PK 2
Sat 11.1.
13:00-15:00
Cobrat F1 Leijonaliig a
15:30-17:00
E1 Cobrat vs KKP S
17:20-18:50
Sampsa PK 2
Sun 12.1.
11:00-12:00
Cobrat G
14:00-16:00
Yleisö/Napp ulalämäri PK 1
16:00-17:30
Lämäri
17:50-18:50
Teemun R&K PK 1
19:00-20:15
Terä/Pelika ani PK 2
wk2
wk3
Mon 13.1.
10:15-11:30
Yläkoulu
15:00-16:00
Yleisö/Napp ulalämäri PK 1
16:30-17:30
Taitojää
17:40-18:40
Cobrat E1
18:50-19:50
Cobrat D1
20:00-21:00
Edustus PK 3
Tue 14.1.
9:30-10:30
Päiväkoti Emilia
15:00-16:00
Lämäri PK 1
16:20-17:20
Eka Vaihto PK 1
17:30-18:00
Cobrat G/LKK PK 5/2
18:00-18:30
Cobrat LKK
18:40-19:40
Cobrat F1 PK 1
19:50-20:50
Cobrat C1 PK 2
21:00-22:30
Rantala PK 1/5
Wed 15.1.
10:15-11:30
Yläkoulu
12:15-13:30
Yläkoulu
13:30-14:30
Juho Oksa
17:30-18:30
Cobrat E1
18:40-19:40
Cobrat D1
19:50-20:50
Edustus PK 3
Thu 16.1.
16:30-17:30
Cobrat C1 PK 2
17:40-18:40
Cobrat F1 PK 1
18:50-19:20
Cobrat G/MV PK 2
19:20-19:50
Cobrat G/MV PK 2
20:00-21:00
Cobrat D1
21:10-22:10
oulainen Alstars
Fri 17.1.
8:00-9:15
Yläkoulu
10:15-11:30
Yläkoulu
15:00-16:15
Nappula Lämäri
16:30-17:30
Cobrat F1 PK 1
17:40-18:40
Cobrat C1 PK 2
18:50-19:50
Cobrat/YJK 09 PK 5
20:00-21:00
Edustus PK 3
21:10-22:10
Vauhtihirmu t PK 2
Sat 18.1.
9:00-10:00
Cobrat G PK 3/6
10:00-11:00
Cobrat G PK 3/6
11:15-12:30
Cobrat D1 PK 5/1
12:45-14:15
Cobrat D1 PK 5/3
14:30-16:30
Cobrat C-04 PK 2/1
16:50-19:30
Edustus. Lämm. 16:50- 17:10. PK 3/5&1
19:45-21:15
sampsa PK 2
12:30-13:30
Lämäri
14:00-15:30
Cobrat D1 AA Cobrat V vs RJK/PJK
15:45-17:15
Cobrat D1 AAA Coprat M vs Kärpät M
17:50-18:50
Teemun R&K PK 1
19:00-20:15
Terä/Pelika ani PK 2
wk3
wk4
15:00-16:00
Yleisö/Napp ulalämäri PK 1
16:30-17:30
Taitojää
17:40-18:40
Cobrat E1
18:50-19:50
Cobrat D1
20:00-21:00
Edustus PK 3
15:00-16:00
Lämäri PK 1
16:20-17:20
Eka Vaihto PK 1
17:30-18:00
Cobrat G/LKK PK 5/2
18:00-18:30
Cobrat LKK
18:40-19:40
Cobrat F1 PK 1
19:50-20:50
Cobrat C1 PK 2
21:00-22:30
Rantala PK 1/5
8:00-9:30
Yläkoulu
11:20-12:20
Juho Oksa
13:30-14:30
Juho Oksa
15:00-16:00
Nappula Lämäri
16:00-17:15
Lämäri
17:30-18:30
Cobrat E1
18:40-19:40
Cobrat D1
19:50-20:50
Edustus PK 3
21:00-22:00
Oulainen Allstars
15:00-16:15
Lämäri PK 1
16:30-17:30
Cobrat C1 PK 2
17:40-18:40
Cobrat F1 PK 1
18:50-19:20
Cobrat G/MV PK 2
19:20-19:50
Cobrat G/MV PK 2
20:00-21:00
Cobrat D1
9:30-10:30
Päiväkoti Emilia
15:00-16:15
Nappula Lämäri
16:30-17:30
Cobrat F1 PK 1
17:40-18:40
Cobrat C1 PK 2
18:50-19:50
Cobrat/YJK 09 PK 5
20:00-21:00
Edustus PK 3
21:10-22:10
Vauhtihirmu t PK 2
11:00-13:00
Cobrat F1 Leijonaliig a
13:15-15:15
Cobrat C-04. Suomi- sarja. Cobrat vs PyPo
15:30-17:00
E1 Cobrat vs Kärpät V
17:20-18:50
Sampsa PK 2
14:00-15:30
D1 Cobrat vs Cowboys M
16:00-17:30
Lämäri
17:50-18:50
Teemun R&K PK 1
19:00-20:15
Terä/Pelika ani PK 2
wk4
wk5
13:00-14:00
Juho Oksa
15:00-16:00
Yleisö/Napp ulalämäri PK 1
16:30-17:30
Taitojää
17:40-18:40
Cobrat E1
18:50-19:50
Cobrat D1
20:00-21:00
Edustus PK 3
15:00-16:00
Lämäri PK 1
16:20-17:20
Eka Vaihto PK 1
17:30-18:00
Cobrat G/LKK PK 5/2
18:00-18:30
Cobrat LKK
18:40-19:40
Cobrat F1 PK 1
19:50-20:50
Cobrat C1 PK 2
21:00-22:30
Rantala PK 1/5
8:00-9:30
Yläkoulu
15:00-16:00
Nappula Lämäri
16:00-17:15
Lämäri
17:30-18:30
Cobrat E1
18:40-19:40
Cobrat D1
19:50-20:50
Edustus PK 3
21:00-22:00
Oulainen Allstars
15:00-16:15
Lämäri PK 1
16:30-17:30
Cobrat C1 PK 2
17:40-18:40
Cobrat F1 PK 1
18:50-19:20
Cobrat G/MV PK 2
19:20-19:50
Cobrat G/MV PK 2
20:00-21:00
Cobrat D1
15:00-16:15
Nappula Lämäri
16:30-17:30
Cobrat F1 PK 1
17:40-18:40
Cobrat C1 PK 2
18:50-19:50
Cobrat/YJK 09 PK 5
20:00-21:00
Edustus PK 3
21:10-22:10
Vauhtihirmu t PK 2
wk5
Booked
Regular booking
Application / Unconfirmed
Overlapping
Free
Free
Closed