logo
Oulainen
Calendar
Yläkoulun liikuntasali
Login
Help
Comes later
Fi | De | Sv | Se
Calendars | Create account | Vacant times
wk48
Wed 1.12.
Lohko A
16:00-17:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
17:30-19:00
OuHu/Jalkap allo, pojat 12-14
20:00-21:00
OuHu/Jalkap allo, miehet
Lohko B
16:00-17:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
17:30-19:00
OuHu/Jalkap allo, pojat 12-14
20:00-21:00
OuHu/Jalkap allo, miehet
Lohko C
16:00-17:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
17:30-19:00
OuHu/Jalkap allo, pojat 12-14
20:00-21:00
OuHu/Jalkap allo, miehet
Thu 2.12.
Lohko A
14:00-15:30
Harrasteaka temia
15:30-17:00
Kerhohanke
17:00-18:00
OuHu/Pesäpa llo, D-pojat
18:00-19:30
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
19:30-21:00
OuHu/Pesäpa llo NSS+Maakari , B/C yhteiset
Lohko B
14:00-15:30
Harrasteaka temia
15:30-17:00
Kerhohanke
17:00-18:00
OuHu/Pesäpa llo, D-pojat
18:00-19:30
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
19:30-21:00
OuHu/Pesäpa llo NSS+Maakari , B/C yhteiset
Lohko C
14:00-15:30
Harrasteaka temia
15:30-17:00
Kerhohanke
17:00-18:00
OuHu/Pesäpa llo, D-pojat
18:00-19:30
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
19:30-21:00
OuHu/Pesäpa llo NSS+Maakari , B/C yhteiset
Fri 3.12.
Lohko A
19:00-20:30
OuHu/saliba ndy
Lohko B
19:00-20:30
OuHu/saliba ndy
Lohko C
19:00-20:30
OuHu/saliba ndy
Sat 4.12.
Lohko A
10:00-12:00
OuHu/yu-osa sto
12:00-14:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
14:00-15:30
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
15:30-17:00
OuHu/Pesäpa llo, D-pojat
17:00-19:00
LET-96
Lohko B
10:00-12:00
OuHu/yu-osa sto
12:00-14:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
14:00-15:30
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
15:30-17:00
OuHu/Pesäpa llo, D-pojat
17:00-19:00
LET-96
Lohko C
10:00-12:00
OuHu/yu-osa sto
12:00-14:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
14:00-15:30
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
15:30-17:00
OuHu/Pesäpa llo, D-pojat
17:00-19:00
LET-96
Sun 5.12.
Lohko A
12:00-13:00
OuHu/Pesäpa llo, miehet
13:00-14:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
14:00-15:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
15:30-17:00
OuHu/Jalkap allo, pojat ja tytöt 9 v.
17:00-19:00
Rollerit
19:00-20:30
OuHu/Jalkap allo, pojat 12-14
Lohko B
12:00-13:00
OuHu/Pesäpa llo, miehet
13:00-14:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
14:00-15:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
15:30-17:00
OuHu/Jalkap allo, pojat ja tytöt 9 v.
17:00-19:00
Rollerit
19:00-20:30
OuHu/Jalkap allo, pojat 12-14
Lohko C
12:00-13:00
OuHu/Pesäpa llo, miehet
13:00-14:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
14:00-15:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
15:30-17:00
OuHu/Jalkap allo, pojat ja tytöt 9 v.
17:00-19:00
Rollerit
19:00-20:30
OuHu/Jalkap allo, pojat 12-14
wk48
wk49
Mon 6.12.
Lohko A
16:00-17:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
17:30-19:00
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
19:00-20:30
OuHu/Pesäpa llo, B- ja C-tytöt
Lohko B
16:00-17:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
17:30-19:00
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
19:00-20:30
OuHu/Pesäpa llo, B- ja C-tytöt
Lohko C
16:00-17:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
17:30-19:00
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
19:00-20:30
OuHu/Pesäpa llo, B- ja C-tytöt
Tue 7.12.
Lohko A
8:00-9:30
Harrasteaka temia
14:00-16:00
Kerhohanke
16:00-17:30
OuHu/yu-osa sto
17:30-19:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
19:00-20:30
OuHu/saliba ndy
Lohko B
8:00-9:30
Harrasteaka temia
14:00-16:00
Kerhohanke
16:00-17:30
OuHu/yu-osa sto
17:30-19:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
19:00-20:30
OuHu/saliba ndy
Lohko C
8:00-9:30
Harrasteaka temia
14:00-16:00
Kerhohanke
16:00-17:30
OuHu/yu-osa sto
17:30-19:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
19:00-20:30
OuHu/saliba ndy
Wed 8.12.
Lohko A
16:00-17:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
17:30-19:00
OuHu/Jalkap allo, pojat 12-14
20:00-21:00
OuHu/Jalkap allo, miehet
Lohko B
16:00-17:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
17:30-19:00
OuHu/Jalkap allo, pojat 12-14
20:00-21:00
OuHu/Jalkap allo, miehet
Lohko C
16:00-17:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
17:30-19:00
OuHu/Jalkap allo, pojat 12-14
20:00-21:00
OuHu/Jalkap allo, miehet
Thu 9.12.
Lohko A
14:00-15:30
Harrasteaka temia
15:30-17:00
Kerhohanke
17:00-18:00
OuHu/Pesäpa llo, D-pojat
18:00-19:30
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
19:30-21:00
OuHu/Pesäpa llo NSS+Maakari , B/C yhteiset
Lohko B
14:00-15:30
Harrasteaka temia
15:30-17:00
Kerhohanke
17:00-18:00
OuHu/Pesäpa llo, D-pojat
18:00-19:30
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
19:30-21:00
OuHu/Pesäpa llo NSS+Maakari , B/C yhteiset
Lohko C
14:00-15:30
Harrasteaka temia
15:30-17:00
Kerhohanke
17:00-18:00
OuHu/Pesäpa llo, D-pojat
18:00-19:30
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
19:30-21:00
OuHu/Pesäpa llo NSS+Maakari , B/C yhteiset
Lohko A
19:00-20:30
OuHu/saliba ndy
Lohko B
19:00-20:30
OuHu/saliba ndy
Lohko C
19:00-20:30
OuHu/saliba ndy
Lohko A
10:00-12:00
OuHu/yu-osa sto
12:00-14:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
14:00-15:30
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
15:30-17:00
OuHu/Pesäpa llo, D-pojat
17:00-19:00
LET-96
Lohko B
10:00-12:00
OuHu/yu-osa sto
12:00-14:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
14:00-15:30
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
15:30-17:00
OuHu/Pesäpa llo, D-pojat
17:00-19:00
LET-96
Lohko C
10:00-12:00
OuHu/yu-osa sto
12:00-14:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
14:00-15:30
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
15:30-17:00
OuHu/Pesäpa llo, D-pojat
17:00-19:00
LET-96
Lohko A
12:00-13:00
OuHu/Pesäpa llo, miehet
13:00-14:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
14:00-15:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
15:30-17:00
OuHu/Jalkap allo, pojat ja tytöt 9 v.
17:00-19:00
Rollerit
19:00-20:30
OuHu/Jalkap allo, pojat 12-14
Lohko B
12:00-13:00
OuHu/Pesäpa llo, miehet
13:00-14:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
14:00-15:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
15:30-17:00
OuHu/Jalkap allo, pojat ja tytöt 9 v.
17:00-19:00
Rollerit
19:00-20:30
OuHu/Jalkap allo, pojat 12-14
Lohko C
12:00-13:00
OuHu/Pesäpa llo, miehet
13:00-14:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
14:00-15:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
15:30-17:00
OuHu/Jalkap allo, pojat ja tytöt 9 v.
17:00-19:00
Rollerit
19:00-20:30
OuHu/Jalkap allo, pojat 12-14
wk49
wk50
Lohko A
16:00-17:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
17:30-19:00
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
19:00-20:30
OuHu/Pesäpa llo, B- ja C-tytöt
Lohko B
16:00-17:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
17:30-19:00
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
19:00-20:30
OuHu/Pesäpa llo, B- ja C-tytöt
Lohko C
16:00-17:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
17:30-19:00
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
19:00-20:30
OuHu/Pesäpa llo, B- ja C-tytöt
Lohko A
8:00-9:30
Harrasteaka temia
14:00-16:00
Kerhohanke
16:00-17:30
OuHu/yu-osa sto
17:30-19:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
19:00-20:30
OuHu/saliba ndy
Lohko B
8:00-9:30
Harrasteaka temia
14:00-16:00
Kerhohanke
16:00-17:30
OuHu/yu-osa sto
17:30-19:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
19:00-20:30
OuHu/saliba ndy
Lohko C
8:00-9:30
Harrasteaka temia
14:00-16:00
Kerhohanke
16:00-17:30
OuHu/yu-osa sto
17:30-19:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
19:00-20:30
OuHu/saliba ndy
Lohko A
16:00-17:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
17:30-19:00
OuHu/Jalkap allo, pojat 12-14
20:00-21:00
OuHu/Jalkap allo, miehet
Lohko B
16:00-17:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
17:30-19:00
OuHu/Jalkap allo, pojat 12-14
20:00-21:00
OuHu/Jalkap allo, miehet
Lohko C
16:00-17:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
17:30-19:00
OuHu/Jalkap allo, pojat 12-14
20:00-21:00
OuHu/Jalkap allo, miehet
Lohko A
8:00-23:59
KOULUN OMA KÄYTTÖ
Lohko B
8:00-23:59
KOULUN OMA KÄYTTÖ
Lohko C
8:00-23:59
KOULUN OMA KÄYTTÖ
Lohko A
8:00-23:59
KOULUN OMA KÄYTTÖ
Lohko B
8:00-23:59
KOULUN OMA KÄYTTÖ
Lohko C
8:00-23:59
KOULUN OMA KÄYTTÖ
Lohko A
8:00-23:59
KOULUN OMA KÄYTTÖ
Lohko B
8:00-23:59
KOULUN OMA KÄYTTÖ
Lohko C
8:00-23:59
KOULUN OMA KÄYTTÖ
Lohko A
8:00-23:59
KOULUN OMA KÄYTTÖ
Lohko B
8:00-23:59
KOULUN OMA KÄYTTÖ
Lohko C
8:00-23:59
KOULUN OMA KÄYTTÖ
wk50
wk51
Lohko A
8:00-23:59
KOULUN OMA KÄYTTÖ
Lohko B
8:00-23:59
KOULUN OMA KÄYTTÖ
Lohko C
8:00-23:59
KOULUN OMA KÄYTTÖ
Lohko A
16:00-17:30
OuHu/yu-osa sto
17:30-19:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
19:00-20:30
OuHu/saliba ndy
Lohko B
16:00-17:30
OuHu/yu-osa sto
17:30-19:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
19:00-20:30
OuHu/saliba ndy
Lohko C
16:00-17:30
OuHu/yu-osa sto
17:30-19:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
19:00-20:30
OuHu/saliba ndy
Lohko A
16:00-17:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
17:30-19:00
OuHu/Jalkap allo, pojat 12-14
20:00-21:00
OuHu/Jalkap allo, miehet
Lohko B
16:00-17:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
17:30-19:00
OuHu/Jalkap allo, pojat 12-14
20:00-21:00
OuHu/Jalkap allo, miehet
Lohko C
16:00-17:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
17:30-19:00
OuHu/Jalkap allo, pojat 12-14
20:00-21:00
OuHu/Jalkap allo, miehet
Lohko A
17:00-18:00
OuHu/Pesäpa llo, D-pojat
18:00-19:30
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
19:30-21:00
OuHu/Pesäpa llo NSS+Maakari , B/C yhteiset
Lohko B
17:00-18:00
OuHu/Pesäpa llo, D-pojat
18:00-19:30
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
19:30-21:00
OuHu/Pesäpa llo NSS+Maakari , B/C yhteiset
Lohko C
17:00-18:00
OuHu/Pesäpa llo, D-pojat
18:00-19:30
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
19:30-21:00
OuHu/Pesäpa llo NSS+Maakari , B/C yhteiset
Lohko A
19:00-20:30
OuHu/saliba ndy
Lohko B
19:00-20:30
OuHu/saliba ndy
Lohko C
19:00-20:30
OuHu/saliba ndy
Lohko A
10:00-12:00
OuHu/yu-osa sto
12:00-14:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
14:00-15:30
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
15:30-17:00
OuHu/Pesäpa llo, D-pojat
17:00-19:00
LET-96
Lohko B
10:00-12:00
OuHu/yu-osa sto
12:00-14:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
14:00-15:30
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
15:30-17:00
OuHu/Pesäpa llo, D-pojat
17:00-19:00
LET-96
Lohko C
10:00-12:00
OuHu/yu-osa sto
12:00-14:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
14:00-15:30
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
15:30-17:00
OuHu/Pesäpa llo, D-pojat
17:00-19:00
LET-96
Lohko A
12:00-13:00
OuHu/Pesäpa llo, miehet
13:00-14:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
14:00-15:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
15:30-17:00
OuHu/Jalkap allo, pojat ja tytöt 9 v.
17:00-19:00
Rollerit
19:00-20:30
OuHu/Jalkap allo, pojat 12-14
Lohko B
12:00-13:00
OuHu/Pesäpa llo, miehet
13:00-14:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
14:00-15:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
15:30-17:00
OuHu/Jalkap allo, pojat ja tytöt 9 v.
17:00-19:00
Rollerit
19:00-20:30
OuHu/Jalkap allo, pojat 12-14
Lohko C
12:00-13:00
OuHu/Pesäpa llo, miehet
13:00-14:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
14:00-15:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
15:30-17:00
OuHu/Jalkap allo, pojat ja tytöt 9 v.
17:00-19:00
Rollerit
19:00-20:30
OuHu/Jalkap allo, pojat 12-14
wk51
wk52
Lohko A
16:00-17:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
17:30-19:00
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
19:00-20:30
OuHu/Pesäpa llo, B- ja C-tytöt
Lohko B
16:00-17:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
17:30-19:00
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
19:00-20:30
OuHu/Pesäpa llo, B- ja C-tytöt
Lohko C
16:00-17:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
17:30-19:00
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
19:00-20:30
OuHu/Pesäpa llo, B- ja C-tytöt
Lohko A
16:00-17:30
OuHu/yu-osa sto
17:30-19:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
19:00-20:30
OuHu/saliba ndy
Lohko B
16:00-17:30
OuHu/yu-osa sto
17:30-19:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
19:00-20:30
OuHu/saliba ndy
Lohko C
16:00-17:30
OuHu/yu-osa sto
17:30-19:00
OuHu/Pesäpa llo NSS
19:00-20:30
OuHu/saliba ndy
Lohko A
16:00-17:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
17:30-19:00
OuHu/Jalkap allo, pojat 12-14
20:00-21:00
OuHu/Jalkap allo, miehet
Lohko B
16:00-17:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
17:30-19:00
OuHu/Jalkap allo, pojat 12-14
20:00-21:00
OuHu/Jalkap allo, miehet
Lohko C
16:00-17:30
OuHu/Jalkap allo, JUNIORIT T12
17:30-19:00
OuHu/Jalkap allo, pojat 12-14
20:00-21:00
OuHu/Jalkap allo, miehet
Lohko A
17:00-18:00
OuHu/Pesäpa llo, D-pojat
18:00-19:30
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
19:30-21:00
OuHu/Pesäpa llo NSS+Maakari , B/C yhteiset
Lohko B
17:00-18:00
OuHu/Pesäpa llo, D-pojat
18:00-19:30
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
19:30-21:00
OuHu/Pesäpa llo NSS+Maakari , B/C yhteiset
Lohko C
17:00-18:00
OuHu/Pesäpa llo, D-pojat
18:00-19:30
OuHu/Pesäpa llo, D-tytöt
19:30-21:00
OuHu/Pesäpa llo NSS+Maakari , B/C yhteiset
Lohko A
19:00-20:30
OuHu/saliba ndy
Lohko B
19:00-20:30
OuHu/saliba ndy
Lohko C
19:00-20:30
OuHu/saliba ndy
wk52
Booked
Regular booking
Application / Unconfirmed
Overlapping
Free
Free
Closed
Ilmoita Erityistoiveet -kohdassa, mikäli tarvitset esim. tilaisuuden ajaksi vahtimestaria tai jotain muuta palvelua. Hinta näkyy hyväksytyssä varauksessa. Liikuntatapahtumien hinnasto: Yksittäinen vuoro: 9,50 €/h/lohko ja koko sali 23,00 €/h. Vakituinen vuoro: 5,00 €/h/lohko ja koko sali 11,50 €/h. Vuorokausihinnat: 76,00 €/lohko ja koko sali 180,00 €.